Przedszkole 114 Pinokio Poznań.

Przedszkole Poznań - strona przedszkola 114 Pinokio - Poznań, osiedle Bohaterów II Wojny Światowej

OVERVIEW

This site przedszkole114.edu.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have explored seventeen pages within the website przedszkole114.edu.pl and found two websites referencing przedszkole114.edu.pl. We have noted one mass communication sites owned by przedszkole114.edu.pl.

PRZEDSZKOLE114.EDU.PL RANKINGS

This site przedszkole114.edu.pl is seeing alternating quantities of traffic all over the year.
Traffic for przedszkole114.edu.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole114.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole114.edu.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE114.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole114.edu.pl Mobile Screenshot of przedszkole114.edu.pl Tablet Screenshot of przedszkole114.edu.pl

PRZEDSZKOLE114.EDU.PL HOST

We diagnosed that the main root page on przedszkole114.edu.pl took three thousand two hundred and fifty-eight milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
5.9.113.209

I detected that this domain is implementing the Apache os.

Przedszkole 114 Pinokio Poznań.

DESCRIPTION

CONTENT

This site had the following in the web site, "Zapraszamy na drzwi otwarte, które odbędą się w dniach." We noticed that the web page stated " Konkurs dla poznańskich przedszkoli nt." It also stated " , Przedszkole nr 114 im. Zebranie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych na rok 20152016." The header had przedszkole poznań as the highest ranking keyword. It was followed by przedszkole nowe miasto, pinokio poznań, and przedszkole 114 which isn't as ranked as highly as przedszkole poznań. The next words the site uses is Pinokio.

VIEW MORE WEB SITES

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Przedszkole nr 116 w Warszawie

Drodzy Rodzice dzieci nowoprzyjętych do przedszkola. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z programem adaptacyjnym. Informacje dotyczące dat, przebiegu i celu poszczególnych spotkań. 2015 Przedszkole nr 116 w Warszawie.

Przedszkole Samorządowe nr 118 - Home

W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDWOWYM NR 118 W KRAKOWIE ODBYWA SIĘ OD 8 CZERWCA DO.

Aktualności

Od dnia 01-03-2015 do 31-03-2015 trwa nabór do przedszkola. Rejestracja dzieci odbywa się przed formularz na stronie. Urzędu Miasta w Ostwie Wlkp. 20 marca dzieci z grupy IV witały wiosnę w Galerii Ostrovia prezentując teatrzyk kukiełkowy pt. W nagrodę dzieci dostały piękne upominki, a przedszkole aparat fotograficzny.

BIP Przedszkole nr 12 w Chorzowie .

ORGANY JEDNOSTKI I ICH KOMPETENCJE. BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ PRZEDSZKOLA NR 12 W CHORZOWIE. Oficjalna informacja o jednostce, jej strukturze, dyrekcji i organizacji. Informacje o pracy jednostki,. Dane dotyczące budżetu jednostki,. Teksty uchwał Rady Pedagogicznej,. Informacja na temat osób zajmujących kierownicze stanowiska w jednostce,. Informacja o strukturze jednostki i jej zakresie działania,. Informacja o rodzajach załatwianych spraw,.